درباره "قدیریان-اصفهان"

 

مجموعه تولید و توزیع "قدیریان - اصفهان"با بیش از 35 سال سابقه حضور در بازار لوازم یدکی انواع خودروهای سنگین، شامل کامیون ، کامیونت، اتوبوس و تریلر توانسته جایگاه ویژه ای را در این بازار به خود اختصاص دهد. این مجموعه از ابتدا عرضه قطعات با کارائی و کیفیت ممتاز و منطبق با شرایط استاندارد همراه با خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت کسب رضایت مصرف کنندگان را به عنوان خط مشی خود قرار داده و در ادامه با همکاری نیروهای مجرب و بکارگیری دانش و تجهیزات نوین و همکاری با پیمانکاران ممتاز توانسته قدمی هر چند کوچک ولی موثر در ارتقای تولیدات داخلی در زمینه قطعات یدکی خودروهای سنگین داشته باشد.

 
 
 
 
 

هم اکنون این واحد با قابلیت ارائه بیش از 1500 قطعه مختلف از خودروهایی چون کامیون بنز ده تن، مایلر، 911، خاور، مینی بوس، اتوبوس 302 و 457، کامیون و اتوبوس های ولوو، کامیون های نسل جدید و همچنین انواع تریلر به منظور استفاده در چرخ و محور، شاسی و زیر شاسی، سیستم خنک کننده، متعلفات موتور و گیربکس، پمپ باد، نیروی محرکه، گاردان، اگزوز، هواکش و ... آماده ارائه خدمات در بازار قطعات یدکی می باشد.

 
 
 
 
 

از آنجایی که یکی از وظایف خود را اطلاع رسانی صحیح و صادقانه می دانیم این وب سایت را راه اندازی نموده تا با استفاده از اطلاعات آن شما را در انتخاب و سفارش گذاری محصولات یاری دهیم. این وب سایت حاوی اطلاعات کامل و جامع در خصوص قطعات و لوازم قابل ارائه بوده و بصورتیکه در بخش محصولات قابل مشاهده می باشد بخش بندی گردیده است. پیشنهادات و انتقادات سازنده شما می تواند کمک شایانی به این مجموعه در نیل به اهداف خود داشته باشد.